Zamknij

Serwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk.


Realizacje

Realizacje

Zobacz więcej
Labolatorium

Labolatorium

Zobacz więcej
Referencje

Referencje

Zobacz więcej
Kontakt

Kontakt

Zobacz więcej

Vasco Cezary Książek

  • instalacje teletechniczne i telekomunikacyjne

  • instalacje elektryczne i zasilania gwarantowanego

  • budowa obiektów telekomunikacyjnych

  • utrzymanie obiektów technicznych

  • prace alpinistyczne

ENERGOINVEST Sp. Z o.o.

  • linie napowietrzne i kablowe sn i nn

  • stacje transformatorowe

  • elektroinstalacje przemysłowe i mieszkaniowe

 

 

Historia:

Firma VASCO Cezary Książek z siedzibą w Józefowie powstała w 1990 roku jako podmiot gospodarczy działający na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej.

W pierwszym okresie działalności firma zajmowała się wykonywaniem instalacji elektrycznych dla małych firm i klientów indywidualnych.

W roku 1995 firma VASCO rozszerzyła profil świadczonych usług o projektowanie instalacji elektrycznych oraz wykonawstwo układów chłodniczych w sklepach wielkopowierzchniowych, chłodniach składowych i tunelach zamrażalniczych. Wraz z rozszerzeniem zakresu świadczonych usług wielkość zatrudnienia w firmie zaczęła wzrastać.

Od początku rozpoczęcia działalności gospodarczej głównym celem był rozwój firmy i zawieranie nowych umów z kontrahentami o mocnej pozycji na rynku. Specyfika branży wymagała od firmy zatrudniania wysokiej klasy specjalistów z entuzjastycznym podejściem do pracy. Potencjalni pracownicy musieli liczyć się z koniecznością ciągłego doskonalenia zawodowego. Czynnikiem motywującym pracowników była przyjazna atmosfera w firmie.

W roku 1997 firma VASCO nawiązała współpracę z operatorem sieci telefonii komórkowej Plus GSM - Polkomtel S.A. Od tego momentu firma rozpoczęła świadczenie usług na rynku teletransmisyjnym. Nowe kontakty wymusiły na pracownikach i zarządzie firmy przeprowadzenie intensywnych szkoleń.

W 1999 roku firma VASO nawiązała współpracę z Zakładem Energetycznym Warszawa Teren S.A. Dla potrzeb obsługi energetyki zawodowej
wyodrębniła ze swoich struktur spółkę prawa handlowego, która rozpoczęła swoją działalność pod nazwą Energoinvest Sp. z o. o.

Obecnie firma Vasco obsługuje około 2500 stacji bazowych telefonii komórkowej na terenie kraju. Prowadzi budowy nowych stacji oraz wykonuje instalacje w nowych technologiach w tym LTE.

 

Współpracujemy z: